Nadeszła wiosna! Powoli kończymy sezon grzewczy, możemy zacząć coraz częściej otwierać okna, wietrzyć mieszkania, a co za tym idzie wpuszczać do nich życie, pozbywając się nagromadzonych przez zimę bakterii. Powietrze w domu zmieni się bardzo szybko, będziemy lepiej oddychać, myśleć, przestaniemy odczuwać to nieprzyjemne suche powietrze, które mamy dzięki naszym ciągle ciepłym grzejnikom. Nareszcie zaczniemy lepiej spać i odpoczywać we własnym domu. Wraz z wymianą powietrza pojawi się energia potrzebna do rozpoczęcia wiosennych porządków w naszym królestwie. Dom, ogród, samochód trzeba obudzić z zimowego snu. Zacznijmy od mycia okien, i parapetów, które w tym okresie są wyjątkowo brudne i nie pozwalają cieszyć Nas widokiem budzącej się wiosny. Następnie pranie firan i zasłon, które od nadmiernego ciepła, wydostającego się z grzejników stają się przyżółkłe i ciężkie od kurzu. Te czynności, jak i pozostałe, czyli standardowe odkurzanie, wycieranie kurzu i dokładne mycie podłóg spokojnie wykonasz sam lub przy pomocy domowników. Teraz najtrudniejsza czynność do wykonania po zimie. Czas pozbyć się wszelkiego rodzaju brudu, bakterii, grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów z naszych dywanów, wykładzin, foteli, kanap i materacy.

molecular chair

Wiele osób stara się wykonać tą czynność samemu. Przecież na rynku mamy wszelkiego rodzaju środki chemiczne do czyszczenia wyrobów włókienniczych. To, dlaczego by nie spróbować? Odpowiedź jest prosta, dlatego że nie posiadamy odpowiedniego doświadczenia i sprzętu, a te czynniki są odpowiedzialne za to, że praca ta zostanie wykonana profesjonalnie. Szkoda naszego cennego czasu, pracy fizycznej i niemałych środków finansowych na zakup chemii, żeby wykonać coś, co nie przyniesie zamierzonego efektu. Pamiętajmy!

  • czyszczenie nie powinno polegać na wcieraniu brudu w dywan, kanapę tylko na rozpuszczeniu i zebraniu go z materiału do specjalnego zbiornika w maszynie czyszczącej
  • bardzo często na źle wyczyszczonym materiale pojawiają się plamy, zacieki i uratowanie go jest bardzo trudne
  • materiał podczas czyszczenia nieodpowiednią gąbką, szczotką wyciera się i niszczy
  • tylko pranie wykonane przez osobę z odpowiednim doświadczeniem, która używa odpowiedniego sprzętu i środków piorących daje gwarancję usunięcia brudu, bakterii, grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów
  • dobrze wyczyszczony dywan, wykładzina i tapicerka meblowa może odzyskać dawny blask

Posiadamy doświadczenie, odpowiedni sprzęt i z wielką przyjemnością pomożemy w wiosennych porządkach Twojego domu. Zadzwoń, porozmawiaj, dowiedz się więcej i umów na wizytę. Zaufaj ekipie, która od lat specjalizuje się w tym, co robi.