Pranie dywanów

Pranie dywanów

Pranie dywanów u Klienta w domu lub firmie znacznie różni się od techniki stosowanej w pralniach chemicznych. Dywan wyprany techniką ekstrakcji, którą stosujemy jest z wierzchu lekko wilgotny, a od spodu suchy. Dzięki temu dywan po praniu utrzymuje swoją pierwotną sztywność. Oryginalna chemia, której używamy w naszej pracy daje również bardzo dobre efekty wizualne. Z czyszczonej powierzchni znikają plamy, a wracają na nowo żywe kolory.

Babys Room

Pranie dywanów zazwyczaj zaczynamy od przygotowania miejsca pracy. Usuwamy wszystkie rzeczy, które ustawione były na dywanie, a w razie potrzeby wyciągamy go z pod mebli. Tak przygotowany dywan gotowy jest do czyszczenia. Używamy sprzętu renomowanej firmy Karcher.

Poszczególne etapy prania dywanu:

  • usuwanie palm – w tym celu używamy profesjonalnych odplamiaczy, dzięki którym jesteśmy w stanie usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia (warunek, plama nie powinna być wcześniej czyszczona nieodpowiednimi środkami)
  • czyszczenie wstępne – rozpylenie przy użyciu maszyny piorącej odpowiednio przygotowanych środków myjących
  • pranie zasadnicze – ze specjalnej dyszy maszyny piorącej pod odpowiednim ciśnieniem wydostaje się płyn, który rozpuszcza brud
  • zebranie rozpuszczonego brudu – do zbiornika maszyny piorącej dokładnie zbieramy płyn myjący wraz z rozpuszczonym brudem

W przypadku silnie zabrudzonej powierzchni proces ten możemy powtórzyć w celu uzyskania jeszcze lepszego efektu.

Dywan wyprany metodą ekstrakcji już po kilku godzinach gotowy jest do użycia.

Pranie dywanów

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Obszar działania Warszawa i okolice.