Czyszczenie tapicerki

Czyszczenie tapicerki meblowej

Kanapa, fotel, krzesło to meble, które każdy z nas posiada w swoim domu lub biurze. Czyszczenie tapicerki meblowej jest dosyć skomplikowane i często zadajemy sobie pytanie, w jaki sposób to zrobić. Niestety nie wystarczy zakupić piankę lub płyn czyszczący, za pomocą którego rozpuszczony brud będziemy wcierać w głąb tkaniny, podstawą jest jak najszybsze zebranie go z czyszczonej powierzchni. Istnieje tylko jeden sprawdzony sposób, musimy zamówić firmę, która w swojej ofercie posiada czyszczenie tapicerki. W przypadku naszej firmy używamy profesjonalnych odkurzaczy piorących firmy Karcher, które cały ten proces zrobią za Nas.

Isolated contemporary blue buttoned sofa

Jak o możliwe?

Za pomocą specjalnej dyszy do prania tapicerki na czyszczony mebel nanoszony jest roztwór o odpowiednim ph, który wstępnie rozpuszcza brud i plamy. W przypadku, gdy na czyszczonym materiale pozostają plamy, używamy sprawdzonych odplamiaczy przeznaczonych do mebli tapicerowanych. Nanosimy je dokładnie i rozprowadzamy za pomocą delikatnych szczotek lub gąbek. Po kilku minutach oczekiwania, aż preparaty zaczną działać, przechodzimy do prania zasadniczego. Maszyna piorąca pod odpowiednim ciśnieniem spryskuje czyszczoną powierzchnię, rozpuszcza brud i w tym samym czasie zbiera go do specjalnego zbiornika. Czynność tę możemy powtarzać do uzyskania zamierzonego efektu.

Podczas prawidłowo wykonywanej usługi środek myjący nie powinien rozbryzgiwać się wokół czyszczonego mebla, a proces dokładnego zebrania przyśpieszy jego schnięcie. Przy tak wykonanej usłudze już po kilku godzinach możemy korzystać z wyczyszczonego mebla.

pranie tapicerki Warszawa

Masz pytania? Zadzwoń, chętnie na nie odpowiemy. Nasz obszar działania to Warszawa i okolice, za dojazd nie pobieramy opłat.