O nas

Swoją przygodę z pracą w branży sprzątającej zacząłem w 1997 roku. Początki były bardzo trudne. Pierwsza praca okazała się szkołą życia, która przygotowała mnie, jak mało kogo do świadczenia usług z zakresu czyszczenia wykładzin, dywanów i wszelkiego rodzaju tapicerek meblowych. Znalazłem się w miejscu, gdzie materiału do czyszczenia nie brakuje. Były to trzy topowe, jak na tamte czasy, hotele warszawskie: Victoria Intercontinental, Europejski oraz Forum. Spędziłem tam dziewięć lat zdobywając ogromną wiedzę, teoretyczną i praktyczną. Dodam, że praca w obiektach tego typu podlega ciągłej i wnikliwej kontroli kierownictwa i personelu hotelowego. Wszystko musiało być wykonane wzorowo. Bardzo szybko praca na najwyższym poziomie stała się dla mnie normą.

Czas biegł bardzo szybko, w głowie rodziła się myśl o założeniu własnej działalności gospodarczej i wyjścia z usługą na zewnątrz. Fach w rękach był, środków nie brakowało, można było zacząć organizować pierwszy własny biznes.

W 2006 roku zaczęła działać firma TAPIZ. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Mnóstwo wykonywanych zleceń, zadowolonych firm i klientów indywidualnych.

Wielu z nich jest z nami do dnia dzisiejszego i korzysta regularnie z naszych usług.

Poniżej przedstawiam szacunkowe informacje o moich dokonaniach w branży:

~ 200.000 m2 wypranych wykładzin i dywanów

~ 4.000 szt.  wypranej tapicerki meblowej wszelkiego typu

~ kilkunastu tysięcy sztuk umytych okien

Rok 2015 ma stać się dla mnie i firmy rokiem nowych wyzwań. Powstała nowa marka pod nazwą MOKRAROBOTA24.PL  Będziemy zajmować się tym co potrafimy najlepiej czyli czyszczeniem powierzchni włókienniczych. Uruchamiamy również  nową usługę czyszczenia powierzchni twardych u klientów indywidualnych i w małych firmach.

W związku z powyższym, mogę śmiało określić swoją osobę jako człowieka od „Mokrej Roboty”, który wykona profesjonalnie Twoje zlecenie.

                                                                                                                 Zapraszam Serdecznie Marcin Markut