Bardzo częstym problem, z którym spotykamy się w obsługiwanych przez naszą firmę biurach, jest zniszczona wykładzina w okolicach biurka. Przyczyna jest zawsze taka sama, fotele biurowe, których plastikowe kółka wycierają, a z upływem czasu przecinają runo wykładziny.

IMG_0276

Codzienne zabrudzenia i plamy jesteśmy w stanie usunąć, niestety uszkodzenia mechaniczne zostają na zawsze. Dobrej jakości wykładzina w biurze to olbrzymi koszt dla każdej firmy. Ważne jest, żeby w dobrym stanie służyła jak najdłużej i była jedną z  naszych wizytówek. Rozwiązaniem, oprócz regularnego odkurzania i prania są plastikowe podkładki pod fotele biurowe. Koszt zakupu takich podkładek jest niewielki, a na pewno uratuje naszą wykładzinę przed zniszczeniem. Występują w różnych rozmiarach, kolorach, można dopasować do wystroju każdego biura, do każdego rodzaju wykładziny. Podkładki występują najczęściej ze spodem antypoślizgowym. Stosując to proste rozwiązanie możemy pozbyć się problemu, który występuje w niemal każdym biurze.

zniszczona wykładzina biurowa

Czyszczenie wykładziny w miejscu, w którym używane są podkładki daje dużo lepszy efekt wizualny gdyż wykładzina po praniu staje się jednolita.